icon_info_altZákaznícky servis

Ako si môžem doobjednať ďalšie produkty ak zistím, že ich potrebujem viac?

V časti „doobjednávka“ máte k dispozícii možnosť doobjednania ktorýchkoľvek produktov z vašej predchádzajúcej objednávky. Táto dodatočná objednávka bude vytlačená v rovnakom dizajne v akom bol váš posledný schválený grafický návrh. Už vám nepríde žiadny e-mail na schválenie návrhu ako to bolo pri zadaní prvotnej objednávky.  Ak by ste chceli na vašom návrhu niečo zmeniť, prosím zadajte novú objednávku s konkrétnym popisom zmien. Pri zadávaní novej objednávky uveďte prosím do poznámky aj číslo predchádzajúcej objednávky. Pri každej položke, ktorú chcete doobjednať platí minimálny možný počet 30 ks.

Môžem vymeniť dizajn za iný dizajn potom čo som od vás prijal spracovaný grafický návrh na schválenie ?

Prispôsobenie každého návrhu vašim požiadavkám trvá dizajnérom určitý čas. Výmena za iný návrh potom čo ste prijali prvý návrh na schválenie vám bude fakturovaný poplatok za výmenu dizajnu 10 Eur. V prípade, že objednávku chcete úplne zrušiť a nezadáte novú objednávku bude vám vyfakturovaný poplatok za zrušenie objednávky vo výške 30 Eur

Čo keď potrebujem viac než 2 kolá možnosti zmien návrhu farby, textu, fotky...?

Po zadaní objednávky dostanete spracovaný grafický návrh do 3 pracovných dní . Aby sme sa uistili, že váš dizajn, farby a texty sú presne také aké ich chcete mať máme k dispozícii zadarmo 2 ďalšie zmeny návrhu (text, farba, fotka, formulácia), ktoré sú súčasťou každej objednávky. Obvykle sú prípadné zmeny dizajnu spracované do 1 pracovného dňa. Akonáhle schválite svoj ​​dizajn, vaša objednávka bude vytlačená do 3 pracovných dní. Ak potrebujete vykonať ďalšie zmeny na návrhu bude vám fakturovaný  poplatok vo výške 10 Eur  za každé ďalšie kolo zmien.

Čo keď budem musieť vykonať zmeny potom, čo som schválil svoj návrh?

Akonáhle je návrh schválený začíname tlačový proces a nie sme schopní vašu objednávku zmeniť. Vzhľadom k našej internej politike vám nemôžeme objednávku stornovať, avšak môžeme vám poskytnúť určitú zľavu pri ďalšej objednávke. Ak by sa vyskytla chyba na našej strane spravíme pre vás dotlač objednávky bez dodatočných nákladov. Ak by k tomu došlo, bezodkladne nás prosím kontaktujte .

Aké sú vaše zásady týkajúce sa zrušenia, vrátenia/výmeny návrhu po zadaní objednávky?

Každú jednu objednávku spracúvame starostlivo a máme na mysli len jedinú vec a tou je 100% spokojný zákazník. Sme presvedčení, že naše návrhy a kvalita vám ju zabezpečí, ale ak by ste mali niečo s čím nie ste úplne spokojný, prosím, kontaktujte nás bezodkladne a našou najvyššou prioritou sa stane náprava situácie.

Akonáhle bude vaša objednávka umiestnená (príde vám e-mail s číslom objednávky a formulár na vyplnenie vašich požiadaviek). Po prijatí vyplneného formulára začneme proces navrhovania. Spracovaný návrh na schválenie vám pošleme do 3 pracovných dní.

Prosím pozorne si prečítajte naše interné zásady ohľadne storna, vrátenia/výmeny a náhrad:

arrow_carrot-right0 Eur = Zrušenie objednávky pred začatím spracovania návrhu : pri vykonaní objednávky v čase od 00:00 do 16:00 hod. je možné objednávku stornovať/zmeniť najneskôr do 3 hodín od zadania objednávky toho istého dňa a pri vykonaní objednávky v čase od 16:00 do 00:00 najneskôr do 8:30 hod. nasledujúceho dňa. Kontaktuje nás bezodkladne. 

arrow_carrot-right20 Eur = Zrušenie objednávky po začatí spracovania návrhu/návrh ešte nebol zaslaný na schválenie: v prípade, že dizajnéri začali na vašej objednávke pracovať, bude vám vyfakturovaný poplatok za začatie spracovania návrhu vo výške 20 Eur. Kontaktuje nás bezodkladne. 

arrow_carrot-right30 Eur = Zrušenie objednávky po spracovaní a zaslaní návrhu na schválenie: objednávku môžete zrušiť, avšak bude vám vyfakturovaný poplatok za spracovanie návrhu vo výške 30 Eur.

icon_error-circle_altAkonáhle je návrh schválený  začíname tlačový proces a nie je možné zmeniť/zrušiť vašu objednávku zo žiadnych dôvodov. Vzhľadom k našej internej politike vám nemôžeme vašu objednávku stornovať. Akonáhle schválite návrh ste zodpovedný za dizajn a textové prvky. Unique Invitations nebude niesť zodpovednosť za dodatočné náklady na dotlač kvôli prípadným chybám, ktoré ste schválili a ani nebudú vydané žiadne náhrady.

Ak sa náhodou vyskytne chyba na našej strane, alebo chyba na strane tlače spravíme pre vás dotlač objednávky bez dodatočných nákladov. Ak by k tomu došlo, bezodkladne nás prosím kontaktujte .

Aké sú vaše zásady ochrany osobných údajov ?

Rešpektujeme vaše súkromie a nebudeme predávať alebo zdieľať vašu e-mailovú adresu, alebo osobné informácie s ostatnými spoločnosťami. Viac informácií nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach. Ak ste zadali váš e-mail pre odoberanie našich noviniek budete dostávať informácie o novinkách a špeciálnych zľavách.