icon_info_altPapier

Všetky naše produkty sú vytlačené z najkvalitnejších digitálnych tlačiarní. High Gloss toner zabezpečuje tlač výnimočne ostrých obrázkov. Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť tlač na kvalitné typy papierov. Môžete si vybrať z troch najčastejšie používaných druhov papiera.

Matný papier 350 g - natieraný - jemný lesk

Najpoužívanejší papier z našej ponuky. Ide o natieraný biely papier s veľmi hladkým a jemným povrchom (je na ňom viditeľný jemný lesk), čo ho predurčuje na vynikajúce výsledky pri tlači plnofarebných tlačovín

 

 

Matný papier 300 g - nenatieraný - bez lesku

Papier pripomínajúci svojím povrchom výkres. Je to matný nenatieraný papier, čo znamená, že jeho povrch má veľmi jemnú prírodnú štruktúru a nie je ošetrený žiadnym lakom. Je dobrou voľbou, ak sa chcete prezentovať ekologicky, seriózne a solídne.

Lesklý papier 300 g

Tento ultra-jemný, ťažký papier je ideálny pre výtlačky s výraznými farbami. Ide o lesklý natieraný hladký biely papier, čo ho predurčuje na vynikajúce výsledky pri tlači plnofarebných tlačovín. Druhý najpoužívanejší papier z našej ponuky.

icon_info_altRozmery

Ukážka rozmerov všetkých tlačovín, ktoré má Unique Invitaions momentálne v ponuke. Rozmery sú uvedené v milimetroch a v pixeloch. Informácia o pixeloch vám poslúži na to, aby ste vedeli z  akého minimálneho počtu pixelov musí  pozostávať vaša fotka, ktorú chcete použiť do oznámenia s fotkou (viac info TU).

Svadobné oznámenie

A6

a6

 A5 zložená na polovicu

a5

220×110 mm zložené na polovicu

22x11

130×130 mm

13x13

Svadobné menu a Svadobný program

A5

a5_menu

Pozvánka ku svadobnému stolu, Výslužka a Response karta

90×50 mm

9x5

Menovka

90×50 mm

9x5

90×100 mm zohnuté na polovicu

9x10

Číslovanie stolov

110×220 mm

22x11

130×130 mm

13x13

Vínna etiketa

rozmer vínnej etikety

icon_info_altObálky

Pri objednávke svadobného oznámenia ponúkame možnosť zakúpiť biele samolepiace obálky za výhodnú nízku cenu 0,08 Eur/Ks. Ako bonus vám zašleme +10 obálok grátis pre prípad, že sa pomýlite pri vypisovaní adries. Obálky posielame v rozmere vybraného svadobného oznámenia.