icon_info_altSchvaľovací proces

Dostal som grafický návrh na schválenie, môžem na ňom urobiť prípadné zmeny ?

Po zadaní objednávky, dostanete spracovaný grafický návrh do 3 pracovných dní. Aby sme sa uistili, že váš dizajn, farby a texty sú presne také, aké ich chcete mať, máme k dispozícii zadarmo 2 ďalšie zmeny návrhu, ktoré sú súčasťou každej objednávky. Obvykle sú prípadné zmeny dizajnu spracované do 1 pracovného dňa. Akonáhle schválite svoj ​​dizajn, vaša objednávka bude vytlačená do 3 pracovných dní.

Opravíte môj text na oznámeniach?

Ak by sme našli preklep, budeme vás kontaktovať. Ale pre dosiahnutie najlepších výsledkov si prosím skontrolujte svoju objednávku tak , aby ste si boli na 100% istý, že je váš pravopis správny. Sme radi, že vám môžeme ponúknuť 2 možné kolá zmien návrhu zadarmo. Pri každom ďalšom schvaľovacom „kolečku“ v ktorom budete žiadať o zmenu vám bude účtovaný poplatok 10 Eur.

Na čo by som sa mal zamerať, keď dostanem svoj spracovaný návrh na schválenie?

Ešte pre odoslaním návrhu na schválenie sú všetky dizajny veľmi pozorne prezerané. Ale i napriek tomu máme pre vás odporúčaný zoznam vecí, ktoré treba skontrolovať, aby ste sa vyhli neželanému výskytu nejakých chýb.

1)      Je dobré skontrolovať všetky mená, dátumy, profesionálne tituly, adresy, telefónne čísla, e-maily/ webové adresy, pravopis a interpunkciu.

2)      Uistite sa, že sa na návrhoch nachádzajú všetky informácie, ktoré budete potrebovať na každej vybranej položke.

3)      Skontrolujte, či schvaľovací email obsahuje všetky položky, ktoré ste si objednali.

4)      Pozrite sa na celkový dizajn a skontrolujte, či ste spokojní s typom písma, zarovnaním a riadkovaním.

5)      Nakoniec skontrolujte, či na návrhu nechýbajú žiadne dizajnové prvky alebo motívy.

icon_error-circle_altProsím, majte na pamäti, že akonáhle ste schválili návrh, ste zodpovedný za dizajn a textové prvky. Unique Invitations nebude niesť zodpovednosť za dodatočné náklady na dotlač kvôli prípadným chybám, ktoré ste schválili a ani nebudú vydané žiadne náhrady.