icon_info_altVšeko o tom, aké by mali byť fotky, ktoré chcete použiť na oznámenie   

Aké sú vaše požiadavky pri oznámeniach s fotografiou?

Na to, aby ste vašej fotografii neubrali na kvalite, odporúčame nahrať originálnu fotografiu, nie zmenšené alebo orezané verzie. Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov tlače odporúčame fotografie, ktoré majú minimálne rozlíšenie 1200×1700 pixelov. Túto informáciu zistíte – pravým klikom na fotku, ktorú chcete použiť – vlastnosti (properties) – detail (details) – rozlíšenie (dimensions). Pri použití fotografie, ktorá nespĺňa minimálnu požiadavku dodržania veľkosti pixelov sa môže stať, že oznámenia budú zrnité a rapídne stratia na kvalite. V takomto prípade skúste nahrať inú fotografiu, alebo sa zverte do rúk profesionálnemu fotografovi. Na našej stránke v časti „Páči sa nám“ uvádzame fotografov, ktorých práca sa nám páči. Odporúčame navštíviť. 

Aká je odporúčaná veľkosť a ako zistím, či moja fotografia veľkosť spĺňa?

Krok 1: Zistite veľkosť fotografie, ktorúchcete vytlačiť na vaše oznámenie.

Naša najbežnejšia veľkosť oznámení s fotografiou je A6 alebo 13×13 mm = fotografia musí mať minimálne rozlíšenie 1200 – 1700 pixelov a viac.

Krok 2: Zistite rozmery fotografie, ktorú chcete použiť.

Kliknite pravým tlačidlom myši na fotku a vyberte možnosť „properties“ (vlastnosti). V detailoch (details) nájdete 
rozmery (dimensions) fotografie.

Môžem zmeniť svoj návrh zo šírky na výšku alebo z výšky na šírku ?

O tejto možnosti sa prosím informujte priamo u našich grafikov e-mailom na info@uniqueinvitations.eu. Možnosť tejto zmeny záleží na zložitosti a usporiadania oznámenia.

Prispôsobite grafiku dizajnu a text k mojej fotke?

V prípade dostatku priestoru sa niektoré návrhy s fotkou môžu posúvať kdekoľvek na fotografii. Grafický návrh bude prispôsobený fotografii tak, aby čo najlepšie komponoval k celkovému vzhľadu. Na to aby ste dosiahli dizajn, ktorý sa vám bude stopercentne páčiť ponúkame ku každej objednávke 2 zmeny návrhu fotky, farby, textu bez poplatku. Po schválení návrhu začíname tlačový proces. 

Keby sa mi po zaslaní náhľadu fotka na oznámení nepáči, môžem ju ešte zmeniť?

Aby ste sa uistili, že váš dizajn , farby a texty sú presne také aké ich chcete mať, máme k dispozícii zadarmo 2 zmeny návrhu, ktoré sú súčasťou každej objednávky. To zahŕňa aj možnosť vymeniť fotografiu na vašom oznámení.

Môžete upraviť/retušovať moju fotografiu ?

Pretože chceme aby bol výsledok čo najlepší, všetky oznámenia s fotkou musia prejsť úpravou/retušou. Za malý poplatok 5 € odstraňujeme škvrny/vyrážky a robíme iné drobné retuše. V prípade, že ste sa fotili u profesionalneho fotografa a fotka prešla úpravou/retušou nebudete platiť žiadny dodatočný poplatok. Zmena vzhľadu fotky z farebnej na čierno-bielu, sépiu alebo dodanie vintage atmosféry do fotografie je zadarmo. Všetky požiadavky ku fotografii nám vyplníte vo formulári, ktorý vám bude zaslaný po zadaní objednávky. 

Môžem mať viac ako 1 fotografiu na prednej strane oznámenia?

Samozrejme, ak to bude ladiť s dizajnom. Prosím, kontaktujte nás pre potvrdenie, že viac ako jedna fotografia bude ladiť s vaším dizajnom. Prosím berte na vedomie, že vám bude zaúčtovaný dizajnový poplatok 10€.

Môžete fotku orezať?

Iste, fotku orezávame vtedy ak to pomôže tomu, aby lepšie ladila s vašim vybraným dizajnom. Ak máte na mysli konkrétne orezanie, dajte nám prosím vedieť vo formulári, ktorý vám príde e-mailom po zadaní objednávky.