O firme

Unique Invitations je spoločnosť zaoberajúca sa navrhovaním a predajom tlačených papierových oznámení akéhokoľvek druhu. Sídlo firmy je v Bratislave, ale zameriavame sa aj na medzinárodný trh. Navrhujeme netradičné papierové oznámenia, ako sú svadobné oznámenia, oznámenia o narodení dieťaťa, narodeninové, či vianočné karty. Momentálne máme v ponuke predovšetkým svadobné produkty, avšak našim krátkodobým cieľom je postupne pridať do ponuky návrhy oznámení o narodení dieťatka a vianočné pohľadnice. Pracujeme s tímom talentovaných dizajnérov, ilustrátorov a fotografov, ktorých práca sa nám páči a myslíme si, že by sa mohla páčiť aj vám.

Vždy sme boli očarení dizajnom a teší nás robiť veci trocha odlišne. Inšpiráciu nachádzame v rôznych veciach, ako sú farby, rôzne materiály a tvary s ktorými sa denno denne stretávame. Na svet sa dívame s otvorenými očami, pretože čokoľvek okolo nás sa môže stať prípadným impulzom na návrh nového dizajnu.

Naši zákazníci sú taktiež našou inšpiráciou. O svojich zákazníkov sa naozaj zaujímame a staráme, a to nielen o to aby ich finálny návrh vyzeral bezchybne, ale taktiež sa ku nim správame tak, ako by sme si my želali, aby sa druhí správali ku nám.

 

unique_invitations_team

 

O ľuďoch

Dominika Špatinová

„Nesnívaj svoj život, ale ži svoj sen“

Milujem voľnosť a kreativitu – na základe týchto dvoch pilierov sa v mojej hlave zrodila myšlienka o založení firmy Unique Invitations s.r.o. Som šťastná, že sme sa spolu s našim tímom dostali do bodu, kedy môžete stránku plne využívať a vybrať si dizajn, ktorý sa vám najviac páči.
Pýtate sa prečo voľnosť? Vlastná firma zaoberajúca sa dizajnom mi dáva voľnosť prostredníctvom ktorej si môžem naplno vyblázniť moju fantáziu, moje nápady a tvorivosť. Nemám rada nezmyselné obmedzenia a pravidlá. Potrebujem aby mi práca dávala zmysel.
Mám milujúceho manžela, ktorý znáša moje nekonečné nápady a výmysly veľmi dobre a podporuje ma. Snažíme sa spolu tráviť všetky voľné chvíle. Radi cestujeme, turistikujeme športujeme .Rodina je pre mňa vždy na prvom mieste a myslím si, že by to tak malo byť u každého človeka. Medzi moje top hobby patrí aj fotografovanie. Najradšej fotím ľudí. Fotiť krajiny ma nikdy moc nebavilo.
Budem tu pre vás v prípade akýchkoľvek otázok, nápadov, podnetov. Pripravím si pre vás vždy nejaké zaujímavé súťaže a postarám sa o to, aby ste boli s našimi službami a produktami maximálne spokojní.

Viera Deckerová

„Najviac zatvorených dverí

sa nachádza v našej mysli“

Som spoluzakladateľkou firmy Unique Invitations. Dizajnu a grafike sa venujem viac ako 10 rokov. Môj obľúbený štýl je vintage, ale nebránim sa ani moderným dizajnom. Som veľký detailista, každé jedno invitko musí byť prefektné, až vtedy som spokojná. Okrem grafiky sa venujem fotografovaniu (amatérsky) väčšinou sú to kvietky, stromy, kamene, sochy, neživé predmety, ktoré sa mi nehýbu :)

Mojou úlohou na uniqueinvitations.eu je hlavne support – podpora zákazníkov. Môžete sa na mňa obrátiť s akoukoľvek otázkou, alebo problémom. Rada to s vami vyriešim k vašej spokojnosti. No a samozrejme, keďže sa venujem grafike, budem pre vás tvoriť nové oznámenia a spracovávať návrhy podľa vašich predstáv tak, aby ste dostali to čo vás bude vystihovať a čo budete môcť hrdo ukázať všetkým svojim priateľom a rodine.

Gabriela Mokošová

„Carpe diem“

Rodina je v mojom živote na prvom mieste. Rada sa o všetkých starám, varím, pečiem a experimentujem v kuchyni. Vo voľnom čase si viem oddýchnuť s dobrou knihou, alebo pri televízore. Mojim obľúbeným žánrom sú filmy, či seriály s upírskou tématikou, sci-fi, alebo horory :) Všetko „medzi nebom a zemou“

Fakturácia, účtovníctvo a celý chod firmy sú náplňou mojej práce. Tak ak by ste mali nejaké nejasnosti ohľadom čísel, som tu na to, aby som vám s tým pomohla.