icon_info_alt

Medzinárodné objednávky

Je pre nás potešením, že vám naše produkty môžeme ponúknuť  nielen v rámci Slovenskej Republiky ale aj v rámci ostatných Európskych štátov. Prosím, berte na vedomie, že na našej webovej stránke sú všetky ceny uvedené v eurách.

Objednávky doručené do miest mimo EÚ môžu byť podrobené dani, clu alebo iným špecifickým poplatkom pre danú krajinu. Príjemca bude zodpovedný za platenie týchto poplatkov v mieste dodania . Aby sa zabránilo nevítanému prekvapeniu odporúčame vám, aby ste si zistili všetky špecifické predpisy pre danú krajinu ešte pred odoslaním objednávky. Ak príjemca musí zaplatiť dovozné dane, clo alebo sprostredkovateľské odmeny, môže dôjsť k oneskoreniu dodávky. Bohužiaľ toto nie je niečo čo môže Unique Invitations ovplyvniť.

Termíny dodania medzinárodných objednávok

Po zadaní objednávky, dostanete spracovaný grafický návrh do 3 pracovných dní . Aby sme sa uistili, že váš dizajn, farby a texty sú presne také aké ich chcete mať, máme pre vás k dispozícii 2 ďalšie kolá zmien/úprav návrhu zadarmo, ktoré sú súčasťou každej objednávky. Akonáhle schválite svoj dizajn, vaša objednávka bude vytlačená do 3 pracovných dní.

Všetky medzinárodné balíčky odchádzajú z Bratislavy a dodacie lehoty budú závisieť na konkrétnom mieste dodania a zvoleného spôsobu doručenia. Uvádzame rýchleho sprievodcu, ktorý vám pomôže určiť kedy by mala ku vám objednávka doraziť.

Dodanie do Českej Republiky + poštovné a balné:

Dodanie do Českej Republiky, poštovné a balné:

arrow_carrot-rightČR: Kuriér –  dodanie, 1-2 pracovné dni = 6 Eur

Dodanie do štátov EÚ+ poštovné a balné:

EÚ: 1. Trieda Slovenskou poštou, dodanie, 3-7 pracovných dní = 6 Eur alebo 

Kuriér –  dodanie, 1-2 pracovné dni = 6 Eur

(spôsob dodania závisí od krajiny doručenia)

Dodacia lehota zásielok v rámci EÚ (v dňoch)

tabulka1

Poznámka: Deň odoslania sa nezarátava do počtu dní na doručenie. Dodací čas zásielok do zahraničia je orientačný. Pošta ho nie je povinná dodržať a za jeho prekročenie nezaplatí žiadnu náhradu.

Preklad textu na našich dizajnoch do iného jazyka je možné za poplatok 10 Eur. Pri zadávaní objednávky zaškrtnite políčko „dodanie textu v inom jazyku = 10 Eur“.