icon_info_altMedzinárodné objednávky

Doručujete objednávky aj medzinárodne? Sú v tom zahrnuté nejaké ďalšie poplatky okrem poštovného?

Je pre nás potešením, že vám môžeme ponúknuť naše návrhy nielen v rámci Slovenskej Republiky ale aj v rámci ostatných Európskych štátov. Prosím, berte na vedomie, že všetky ceny na našej webovej stránke sú uvedené v eurách. Objednávky doručené do miest mimo EÚ, môžu byť podrobené daní, clu alebo iným špecifickým poplatkom pre danú krajinu. Príjemca bude zodpovedný za platenie týchto poplatkov v mieste dodania . Aby sa zabránilo nevítanému prekvapeniu, odporúčame vám, aby ste si zistili všetky špecifické predpisy pre danú krajinu ešte pred odoslaním objednávky. Ak príjemca musí zaplatiť dovozné dane , clo alebo sprostredkovateľské odmeny , môže dôjsť k oneskoreniu dodávky. Bohužiaľ toto nie je niečo čo môže Unique Invitations ovplyvniť.

Ste schopní vytvoriť dizajn v inom jazyku ako v slovenskom?

Zadanie textu do iného jazyka je možné za poplatok 5 Eur. Pri objednávke zaškrtnite políčko “dodanie textu v inom jazyku = 5 Eur”. Poplatok neplatí pre text v českom a slovenskom jazyku.

Po zadaní objednávky dostanete potvrdzovací e-mail,  ktorý bude obsahovať formulár, do ktorého vyplníte všetky požiadavky – znenie textu a formulácie presne tak akoby ste chceli, aby sa objavilo na vašich pozvánkach.

Preklad je k dispozícii pre nasledujúce jazyky : angličtina, francúzština, nemčina, španielčina, taliančina, holandčina, portugalčina, turečtina, poľština , švédčina, fínčina , dánčina a nórština.

Bohužiaľ , vzhľadom k špeciálnym písomným znakom , nie sme schopní pracovať s nasledujúcimi jazykmi : Mandarin , hindčina , ruština , japončina, gréčtina, arabčina , kórejčina , gréčtina  atď.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa medzinárodných objednávok, prosím, kontaktujte nás a my sa vám ozveme čo najskôr .

Aké sú termíny dodania pre medzinárodné objednávky ?

Záleží nám na tom, aby ste svoju objednávku dostali tak rýchlo, ako to bude možné. Časová osnova od objednania po dodanie vašich vytlačených produktov sa môže líšiť v závislosti od prípadných zmien dizajnu. Predpokladaný čas od objednania po prijatie tlačených produktov je 12-18 pracovných dní medzinárodne.

Viac informácií možno nájsť v časti „Objednávanie – Medzinárodné objednávky“.