Inspired By Love – Photography By Sona

www.inspiredbylove.sk

Vo fotení sa venujem predovšetkým svadbám, ale fotím takisto a veľmi rada aj iné fotenia, ktoré obsahujú zamilovaný pár, či už predsvadobné, rande, na výročie ale aj nový žáner s menom Beloved. Momentálne žijem v Trnave, ale fotím hocikde.

 Facebook-icon (1)Pinterest-iconTwitter-icon (1)Instagram-icon (1)

 

Môžete nám povedať niečo o sebe, odkiaľ ste a čomu sa vo fotografii venujete?

Narodila som sa v Trnave, kde som aj prevažnú väčšinu života žila. V 22. som sa odsťahovala do Prahy, v ktorej bejvávalo blaze a potom nasledoval 7 ročný pobyt v Írsku, odkiaľ som sa pred dvoma mesiacmi presťahovala späť do rodnej Trnavy, aby som bola bližšie svojej rodine a priateľom a takisto už som nezvládala to írske počasie, kto tam nežil nepochopí :)

Vo fotení sa venujem predovšetkým svadbám, ale fotím takisto a veľmi rada aj iné fotenia, ktoré obsahujú zamilovaný pár, či už predsvadobné, rande, na výročie ale aj nový žáner s menom Beloved.

Fotografiu ste študovali, alebo ste samouk?

Fotografiu som chcela študovať počas môjho pobytu v Prahe, ale bohužial, mala som financie len na jedno, buď si kúpiť foťák, alebo zaplatiť kurz, takže z toho nič nebolo. Učila som sa teda sama, z knižiek, časopisov ale za posledných 5 rokov som absolvovala veľké množstvo workshopov po celom svete s výbornými učiteľmi.

Čo ťa vtiahlo do oblasti fotografovania?

Za to že fotím, môže v podstate kamarátkin syn, ktorý bol od nejakých šiestich mesiacov tak strašne zlatučký, že som ho proste nedokázala prestať fotiť, a absolútne som prepadla portrétnej fotografii. Dovtedy som fotila viac menej len krajinky na dovolenke, makro fotočky kvetiniek a tak. Krajinky a makro fotky ma zrazu prestali baviť, chýbala mi v nich tá emócia, ktorú môže človek pri portrétoch a na svadbách zachytiť. Od toho okamihu som vedela, že chcem fotiť viac.

Čo môžete zákazníkom Unique Invitations ponúknuť a za akú cenu?

Našich čitateľov určite zaujíma najmä vaša ponuka snúbeneckého = pred-svadobného = rande fotenia, ktorú môžu použiť na ich svadobné oznámenie s fotkou.

Tak ako píšete, ja tie snúbenecké, predsvado
bné, rande, výročné fotenia dávam všetky do jednej kopy a volám ich Len my… fotenie… pretože o tom to u mňa predovšetkým je, je úplne jedno v akej fáze vzťahu sa momentálne nachádzate. Ako som už spomenula, takisto ponúkam Beloved fotenie, ktoré je pomerne novým fotografickým žánrom a myslím, si že má veľký potenciál. Ak chcete o Beloved vedieť viac, určite mrknite na môj web. Cena „Len my“ fotenia je €150 obsahuje cca hodinu fotenia plus 30 digitálne upravených fotografií a online galériu.