Vzorkovník farieb

Ak ste sa  rozhodli pre zmenu farby pozadia, dizajnových prvkov, alebo textu máte možnosť  vybrať si z  nášho vzorkovníka farieb. Tento vzorkovník farieb môže byť použitý ako pomôcka pre výber žiadúcej farby, avšak máte aj iné možnosti ako nám dať vedieť aká farba sa vám páči:

– zadajte do formulára katalógové číslo z iného dizajnu na ktorom sa vám páči farba a konkretizujte, ktorá to je,

– dajte nám vedieť konkrétne čisla napr. #272b29, RGB: R:39 G:43 B:41, alebo CMYK: C:72 M:63 Y:65 K:66

– do formluára máte možnosť pripojiť konkrétny obrázok (link) a špecifikovať, ktorá farba sa vám na ňom páči.

Prosím uistite sa, že ste pri zadávaní objednávky označili políčko „Vyberte farbu dizajnu – iná farba, ktorú detailne uvediem vo formulári“. Názov vybraného čísla zo vzorkovníka si zaznačte. Budete ho uvádzať vo formulári, ktorý vám príde e-mailom po zadaní objednávky. 

POZOR – upozorňujeme vás, že každý monitor môže ukazovať farby odlišne a to kvôli špecifickým nastaveniam každého počítača. Vzhľadom k tomu nie je Unique Invitations schopné túto skutočnosť nijako ovplyvniť. 

Po zadaní objednávky dostanete spracovaný grafický návrh do 3 pracovných dní. Aby sme sa uistili, že váš dizajn (farby, texty…) sú presne také aké ich chcete mať, máme k dispozícií zadarmo 2 ďalšie možné zmeny návrhu, ktoré sú súčasťou každej objednávky. Akonáhle schválite svoj dizajn, vaša objednávka bude vytlačená do 3 pracovných dní.