icon_info_altČasto kladené otázky

Môžem vidieť náhľad návrhu s mojim textom a zmenou farby/fotky ešte pred zadaním objednávky?

Chápeme, že sa nemôžete dočkať ako bude vyzerať váš finálny návrh. Avšak na návrhu začíname pracovať až po zadaní objednávky, pretože prispôsobenie návrhu vašim požiadavkám trvá dizajnérom určitú dobu. Pri spracovaní návrhu náš tím dbá na to, aby vyzeral bezchybne a aby farby zodpovedali vašej predstave. Preto vám ponúkame možnosť 2 ďalších úprav farby, textu, fotky a formulácie bez dodatočného poplatku. Majte prosím na pamäti, že každé schvaľovacie kolečko sa môže vzťahovať iba na vybraný dizajn zadaný pri objednávke a nemožno ho meniť za iný dizajn.

Vytvárate ku svadobnému oznámeniu aj ostatné svadobné tlačoviny v rovnakom dizajne?

Bohužiaľ nie, momentálne si môžete vybrať iba z ponuky ktorú vidíte na webe. Ak k danému dizajnu nie sú ostatné tlačoviny dodizajnované, momentálne neponúkame možnosť dorábky ostatných tlačovín. Viete si vybrať len tie ktoré vidíte.

Posielate pred tlačou náhľad návrhu, aby ste sa ubezpečili, že vyzerá tak ako chceme ?

Áno, do 3 pracovných dní od zadania vašej objednávky obdržíte e-mail s náhľadom spracovaného návrhu. Chceme, aby bol váš návrh bezchybný! Ak nie ste 100% spokojní, ponúkame vám 2 pred-schvaľovacie kolečká zmeny farby, textu, fotky bez poplatku. Akonáhle budete s návrhom súhlasiť, začneme tlačový proces. Bez vášho súhlasu tlačový proces nikdy nezačíname.

Môžem pozvánky dodatočne doobjednať ak zistím, že ich budem potrebovať viacej?

Áno, v časti „doobjednávka“ máte k dispozícii možnosť doobjednania ktorýchkoľvek produktov z vašej predchádzajúcej objednávky. Táto dodatočná objednávka bude vytlačená v rovnakom dizajne, v akom bol váš posledný schválený grafický návrh. Už vám nepríde žiadny e-mail na schválenie návrhu do tlače ako to bolo pri zadaní prvotnej objednávky.  Ak by ste chceli na vašom návrhu niečo zmeniť, prosím zadajte novú objednávku s konkrétnym popisom zmien. Pri zadávaní novej objednávky uveďte prosím aj číslo predchádzajúcej objednávky.

Môžem použiť font z jedného návrhu na návrh, ktorý sa mi páči viacej?

Samozrejme áno. Všetky špeciálne požiadavky nám uvediete vo formulári, ktorý vám bude zaslaný po zadaní objednávky. Vo formulári zadajte katalógové číslo návrhu z ktorého font chcete použiť na svoje oznámenie. Túto špeciálnu požiadavku označte pri zadávaní objednávky. Bude vám účtovaný poplatok za zmenu fontu 10 Eur.

Môžem zmeniť formuláciu textu na návrhu?

Vieme, že je pre vás podstatné, aby sa vám text na oznámeniach páčil. Preto vám ponúkame možnosť meniť text bez dodatočného poplatku. Po zadaní objednávky vám e-mailom pošleme formulár, do ktorého vyplníte text, ktorý chcete mať na oznámení. Naši grafici môžu vykonať drobné úpravy bez poplatku tak, aby sa text hodil k celkovému usporiadaniu vášho vybraného dizajnu. Pri vypĺňaní formulára sa prosím uistite, že text a formulácia je presne taká, akú chcete mať na návrhu. Tá sa objaví na vašom dizajne podľa presného zadania.

icon_error-circle_alt

Prosím berte na vedomie, že množstvo textu by ste mali prispôsobiť podľa vybraného návrhu. V prípade, že je dizajn navrhnutý s obmedzeným (krátkym) textom, nemali by ste zadávať do požiadavky rozsiahle texty, pretože by sa tým mohol narušiť celkový vzhľad dizajnu. Ak je dizajn navrhnutý s dlhým textom je dobré dlhý text taktiež dodržať. Vyhnete sa tomu, že by dizajn s krátkym textom mohol vyzerať prázdne, čo by narušilo celkový vzhľad dizajnu.

 

Môžem si objednať menej ako 30 kusov?

Aj keď chápeme, že budete možno potrebovať menší počet kusov vybraných položiek, ale vzhľadom k cene materiálu, tlače a dizajnu sme bohužiaľ obmedzený na objednávku minimálne 30 kusov a viac.

Je možné zadať text v inom jazyku?

Preklad textu na našich dizajnoch do iného jazyka je možné za poplatok 5 Eur. Pri objednávke zaškrtnite políčko „dodanie textu v inom jazyku = 5 Eur“.