icon_info_altAko nakupovať

Ako funguje váš objednávkový proces?

KROK 1 : Vyberte si svoj obľúbený návrh

Prezrite si našu galériu a nájdite dizajn, ktorý sa vám páči. Následne môžete návrh začať prispôsobovať vašim osobitým želaniam.

KROK 2 : Prispôsobte si dizajn podľa

arrow_carrot-rightFormulácie

Text na návrhoch môžete meniť bez dodatočného poplatku. Po zadaní objednávky vám e-mailom pošleme formulár, do ktorého vyplníte text, ktorý chcete mať na návrhu. Naši grafici môžu vykonať drobné úpravy bez poplatku tak, aby sa text hodil k celkovému usporiadaniu vášho vybraného dizajnu. Pri vypĺňaní formulára sa prosím uistite, že text a formulácia je presne taká, akú chcete mať na návrhu. Tá sa objaví na vašom dizajne podľa presného zadania. Prosím berte na vedomie, že množstvo textu by ste mali prispôsobiť podľa vybraného návrhu. V prípade, že je dizajn navrhnutý s obmedzeným (krátkym) textom, nemali by ste zadávať do požiadavky rozsiahle texty, pretože by sa tým mohol narušiť celkový vzhľad dizajnu. Ak je dizajn navrhnutý s dlhým textom je dobré dlhý text taktiež dodržať. Vyhnete sa tomu, že by dizajn s krátkym textom mohol vyzerať prázdne, čo by narušilo celkový vzhľad dizajnu.

arrow_carrot-rightFarby

Do návrhu máte možnosť pridať svoj vlastný štýl zmenou farby písma, pozadia alebo dizajnových prvkov bez dodatočného poplatku. Pozor – pri určitých návrhoch nie je možné zmeniť farbu dizajnových prvkov, pozadia, alebo písma pre ich špecifický dizajn. Pri každom produkte nájdete informácie o možnostiach zmeny daného dizajnu.

Vyberte si vlastnú farbu zo vzorkovníka. Ak máte akékoľvek ukážky farieb, ktoré sa vám páčia a nenašli ste ich v našom vzorkovníku máte možnosť pripojiť obrázok vo formulári. Formulár vám pošleme po zadaní objednávky. Prosím, pri špecifikácii a popise farieb buďte čo najpresnejší, aby naši návrhári pochopili vašu požiadavku. Aby sme sa ubezpečili, že ste našli ideálnu farbu, sme s vami odhodlaní spolupracovať! Berte prosím na vedomie, že každý monitor zobrazuje farby odlišne.

arrow_carrot-rightĎalších možností úprav

Za poplatok 10 Eur si môžete upraviť typ (font) písma alebo zadať text vo vašom rodnom jazyku pre akýkoľvek návrh, ktorý si vyberiete . (pre ČR sa neplatí poplatok za zmenu textu do českého jazyka). Zmenu fontu si môžete vybrať zo vzorkovníka fontov, ktorú nájdete TU. Font si môžete vybrať aj z iného dizajnu, ktorý sa vám páči. Všetky požiadavky nám uvediete vo formulári. Prijatú objednávku skompletizujeme podľa vašich požiadaviek a návrh na odsúhlasenie do tlače vám odošleme do 3 pracovných dní. Keďže chceme, aby bol váš návrh bez jedinej chybičky a presne taký, aký si ho predstavujete, po prijatí prvého návrhu na schválenie vám ponúkame  možnosť 2 ďalších úprav/zmien farby, fotky, textu alebo formulácie bez dodatočného poplatku. Avšak po prekročení zmien bez poplatku vám bude pri každej ďalšej požadovanej zmene účtovaný dodatočný poplatok 10 Eur.

KROK 3 : Schváľ svoj dizajn

Akonáhle ste 100 % spokojný so svojim dizajnom a obdržali sme váš súhlas, môžeme začať tlačový proces, ktorý trvá 3 pracovné dni . Dostanete e – mail s informáciou o sledovaní vášho balíka!

Ešte pre odoslaním návrhu na schválenie sú všetky dizajny veľmi pozorne prezerané. Ale i napriek tomu máme pre vás odporúčaný zoznam vecí, ktoré treba skontrolovať, aby ste sa vyhli neželanému výskytu nejakých chýb.

1) Je dobré skontrolovať všetky mená, dátumy, profesionálne tituly, adresy, telefónne čísla, e-maily/ webové adresy, pravopis a interpunkciu, veľké a malé písmená.

2) Uistite sa, že sa na návrhoch nachádzajú všetky informácie, ktoré budete potrebovať na každej vybranej položke.

3) Skontrolujte, či schvaľovací email obsahuje všetky položky, ktoré ste si objednali.

4) Pozrite sa na celkový dizajn a skontrolujte, či ste spokojní s typom písma, zarovnaním a riadkovaním.

5) Nakoniec skontrolujte, či na návrhu nechýbajú žiadne dizajnové prvky alebo motívy.

icon_error-circle_altProsím, majte na pamäti, že akonáhle ste schválili návrh, ste zodpovedný za dizajn a textové prvky. Unique Invitations nebude niesť zodpovednosť za dodatočné náklady na dotlač kvôli prípadným chybám, ktoré ste schválili a ani nebudú vydané žiadne náhrady.

Môžem vidieť náhľad návrhu s mojim textom a zmenou farby/fotky ešte pred zadaním objednávky?

Chápeme, že sa nemôžete dočkať ako bude vyzerať váš finálny návrh. Avšak na návrhu začíname pracovať až po zadaní objednávky, pretože prispôsobenie návrhu vašim požiadavkám trvá dizajnérom určitú dobu. Pri spracovaní návrhu náš tím dbá na to, aby vyzeral bezchybne a aby farby zodpovedali vašej požiadavke. Preto vám ponúkame možnosť 2 ďalších úprav farby/fotky a formulácie bez dodatočného poplatku. Majte prosím na pamäti, že každé pred-schvaľovacie kolečko sa môže vzťahovať iba na vybraný dizajn zadaný pri objednávke a nemožno ho meniť za iný dizajn. 

Posielate pred tlačou náhľad návrhu, aby ste sa ubezpečili, že vyzerá tak ako chceme ?

Áno, do 3 pracovných dní od zadania vašej objednávky obdržíte e-mail s náhľadom spracovaného návrhu. Chceme, aby bol váš návrh bezchybný! Ak nie ste 100% spokojní, ponúkame vám ďalšie 2 pred-schvaľovacie možnosti  zmeny farby, textu, fotky a to bez poplatku. Akonáhle budete s návrhom súhlasiť, začneme tlačový proces. Bez vášho súhlasu tlačový proces nikdy nezačíname. 

Vytvárate ku svadobnému oznámeniu aj súvisiace svadobné produkty v rovnakom dizajne?

Áno, ku každému svadobnému oznámeniu ponúkame súvisiace svadobné produkty (svadobné sady) – pozvánky ku svadobnému stolu, RSVP, svadobné menu (svadobný program), etikety na fľaše, etikety na výslužky, číslovanie stolov, menovky. Ak ste nenašli zodpovedajúcu položku pre vybraný dizajn, prosím neváhajte nás kontaktovať.  Produkt o ktorý máte záujem vám bez poplatku navrhneme do rovnakého štýlu.